Штучний паркет Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Статті
Написав Vitaliy Balatskiy   
Вівторок, 01 жовтня 2013, 18:08

Штучний паркет

В даний час одним з найбільш якісних і популярних підлогових покриттів вважається паркет. Адже паркет - це натуральний матеріал, який відрізняється відмінними естетичними та функціональними характеристиками.

На ринку оздоблювальних матеріалів доступно кілька різновидів паркету: штучний, мозаїчний, паркетні щити і дошки. Але ми зупинимося на першому варіанті, який є найпоширенішим і знайомим вітчизняним споживачам. Цей вид підлогового покриття являє собою невеликі дерев'яні, прямокутні секції з кріпильними пазами і гребенями. Штучний паркет відрізняє низькою теплопровідністю і відмінною звукоізоляцією, а так само чудовим естетичним зовнішнім виглядом. Завдяки маленькому розміру секцій та простоті стикування, з нього можна створювати будь-які малюнки, в тому числі високохудожні.

Крім того, паркет є дуже довговічним покриттям, але це тільки за тієї умови, що він спочатку був покладений грамотно і за всіма правилами, в іншому випадку всі Ваші старання і надії не виправдаються.

І так, для початку потрібно визначитися зі способом укладання. Це може бути «ялинка», «палуба», «шашечки» чи, може бути, Ваша фантазія придумає щось ще. Якщо хочете оригінальності, то тут знадобляться вставки з різних порід деревини.

Ключовим моментом при укладанні паркету є підготовка підоснови, і хоча існує безліч методів і технологій, найбільш надійною є та, в якій використовується цементна стяжка, на яку настилають фанеру з наступною її грунтовкою. Це дозволяє досягти ідеально рівній поверхні і гарної гідроізоляції.

Що стосується паркетного клею, то ту безперечне лідерство утримує клей реактивного твердіння, він придатний для приклеювання паркетних секцій з будь-якої деревини і швидко схоплюється. Особливо підійде такий тип клею для екзотичних порід дерева, наприклад бамбука.

Коли паркет укладений і клей висох, на це зазвичай іде 3-4 дні, починається наступний етап - шліфування, яка дозволяє згладити всі нерівності і шорсткості деревини.
Вінцем всієї роботи є розтин паркету лаком, мастикою або воском, тут все залежить від ваших уподобань.

Тепер, після заключних штрихів, ваш пол стане кращою прикрасою кімнати, буде служити бездоганно багато років і напевно не залишить байдужими ваших гостей.

Вибрати і придбати підлоговий люк з амортизаторами, для свого приміщення, можна в магазині Ecovod-servise.ru Широкий асортимент продукції, високий сервіс надаваних послуг і доступні ціни. Рекомендуємо!