Нюанси ремонту та оздоблення ванної кімнати Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Статті
Написав Vitaliy Balatskiy   
П'ятниця, 02 серпня 2013, 15:39

Нюанси ремонту та оздоблення ванної кімнати

Добре відремонтувати вашу ванну кімнату буде зовсім не простим завданням. Стіни ванної, стеля, підлога - все це потребує підвищеної уваги. При ремонті і обробці ванної кімнати є своя особливість. Це підвищена вимога до гідроізоляції поверхні.

В іншому випадку будуть великі проблеми з вогкістю. Однак якщо до ремонту ванної підійти з розумом, то ви в своєму будинку отримаєте дуже потрібну функціональну зону, яка буде прикрасою вашої квартири або будинку.

Підлога у ванній повинен мати гладкий і рівний вигляд, мати гідну гідроізолюцію. При ремонті насамперед потрібно видалити старе покриття підлоги, прибрати сміття. Далі потрібно за допомогою рівня перевірити рівність підлоги. Якщо підлога виявиться не зовсім рівним, то, може бути, буде потрібно зробити нову цементну стяжку.

Також, саме на цьому етапі ремонту, слід зайнятися гідроізоляцією підлоги. Так як надалі ця операція стане скрутною. Спеціальними матеріалами для гідроізоляції потрібно промазати підлогу, кути, і ділянки стін до висоти 10-20 см від підлоги.

Після закінчення процесу гідроізоляції, можна буде класти захисну стяжку, і починати укладання плитки.

Наступний важливим етапом ремонту ванної стане прокладка труб. Для необхідно використовувати спеціальний інструмент - шроборез. Сам процес викладки тунелю під труби носить назву - шробірованіе. Слід зазначити, несучі стіни не можна чіпати.

Після того як монтаж труб закінчено, слід нанести теплоізоляційне покриття на них, а місця зварювання - загрунтовать.На цьому етапі можна придбай необхідні змішувачі для ванної. Вони повинні бути функціональні і якісні, адже ремонт і заміна змішувачів досить клопітка заняття.

Потім можна починати прокладку електропроводки. Ванна - досить специфічне місце в будинку. Там завжди підвищена вологість.

Тому необхідно використовувати спеціальні водостійкі кабелі, а також вологозахищені вимикачі та розетки. Роблячи ремонт у ванній кімнаті потрібно не забувати про вентиляцію. За збільшеної вологості і при маленькій циркуляції повітря може осідати конденсат.

Щоб уникнути такого явища потрібно передбачити маленький зазор (1-2 см) від підлоги до дверей.

Потім слід підготувати стіни до оздоблювальних робіт та укладання плитки. Їх потрібно добре очистити від старої штукатурки шару і акуратно вирівняти. Для цього проводяться всі необхідні штукатурні роботи, і робиться облицювання стін гіпсокартоном і оргалитом.

І фінальним етапом, після того як покладена плитка, стане вибір меблів для вашої ванної кімнати.