Електропроводка в лазні Друк
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Статті
Написав Vitaliy Balatskiy   
Четвер, 03 жовтня 2013, 12:24

Електропроводка в лазні

Безліч людей не бачать проекти майбутніх заміських будинків без лазні на своїй ділянці. Спорудження лазні вимагає спеціальних навичок і має декілька технічних особливостей. Однак і монтаж електропроводки в такого роду приміщенні не менш специфічний. При прокладанні та підключенні електроприладів в лазні.

Потрібно дотримуватися багато нюансів. Перед тим як приступити до електропроводки в лазні, рекомендується розробити електричний проект бані. Щоб не було сшлішком нудно, послухайте музику вконтакте.

Проектування проводки в лазні і сауни проводиться при обліку таких чинників, як висока температура і підвищена вологість у цьому приміщенні. Дуже важливо також розрахувати приблизну потужність, щоб мережа могла витримати загальне навантаження, і підібрати відповідне перетин дроту. Потужність розрахувати можна досить легко, слід тільки прикинути, скільки в лазні буде електроприладів використовуватися і скласти всі показники їх потужності.

Якщо в лазні буде лише кілька лампочок, і не буде перебувати ніяких додаткових електроприладів, то можна обмежитися показником потужності в 2 кВт. При установці ж електропечі в лазні, показники значно зростуть, і розрахункова потужність становитиме близько 20 кВт. Від розрахунку показника потужності потрібно відштовхуватися при виборі перетину дроту.

Приміром, на 10 кВт потужності, потрібно підібрати провід перетином у 5 кв мм.

При покупці проводів слід звернути особливу увагу на ізоляцію, вона повинна бути термостійкої обов'язково. Всі частини електропроводки повинні захищатися спеціальними водонепроникними оболонками. Прокладається електропроводка в ізоляційних трубках (в основному це полівінілхлоридні трубки). За бляшаним поверхнях і в металевих трубках прокладати проводку суворо заборонено. Щиток лазні бажано винести в передбанник або на вулицю.

Якщо ви замовляєте будівництва лазні або заміського будинку під ключ, то всі ці нюанси повинна дотримуватися компанія-забудовник. Якщо ви самі займаєтеся цим, то потрібно дотримуватися всіх запобіжних заходів.

В останні роки стали популярні програми для скачування музики з мережі вконтакте. Одну з таких програм можна знайти за адресою http://www.lovivk.com/. Щоб ваша робота не була монотонною, ви, за допомогою спеціальної програми, можете скачати музику вкантакте та іншу музику.

Скористайтеся цим, щоб отримати приємну і веселу музику.

Електропроводка, яка монтується в лазні, вимагає особливого підходу і заходів безпеки. По-перше, збільшена вологість у приміщенні - це завжди небезпека ураження електричним струмом. По-друге - це висока температура, яка також зробить вплив на ізоляцію проводів.

По-третє, оскільки майже завжди лазні оздоблюються деревом, то електропроводка в лазні належна бути пожежобезпечною.